אודות

עו"ד שירה פינקלשטיין הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני במשפטים (L.L.M) מאוניברסיטת בר-אילן. 

עו"ד שירה פינקלשטיין עבדה כעורכת דין במשרד עורכי דין "וייסגלס-אלמגור ושות'", וייצגה את בתי-החולים הממשלתיים והרופאים העובדים בהם, בתביעות מורכבות ביותר בתחום הרשלנות הרפואית, כמו גם בייצוג חברות ביטוח מהגדולות בארץ בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה. 
עורכת דין פינקלשטיין, צברה נסיון רב בניהול מאות תביעות רשלנות רפואית מורכבות ותביעות בגין תאונות דרכים ותאונות עבודה קשות בבתי המשפט בכל רחבי הארץ, בהליכי גישור וכן בייצוג לקוחות בפני ועדות של הביטוח הלאומי. 
במסגרת עבודתה יצרה עורכת דין פינקלשטיין קשרי עבודה עם רופאים בתחומי הרפואה השונים, עמהם היא מתייעצת בשאלות רפואיות הנובעות מניהול התיקים. 
כיום, מתמקדת עבודת המשרד בייצוג נפגעים בלבד, מתוך מטרה להשיג עבור לקוחות המשרד את הפיצוי המירבי המגיע להם, בתביעות כנגד חברות הביטוח והביטוח הלאומי. 
במשרדנו, כל לקוח זוכה ליחס אישי וללווי צמוד במשך כל ניהול התיק, החל מפנייתו הראשונה, במהלך דיונים בוועדות רפואיות ועד לתום הטיפול בתיק.
באתר האינטרנט "תאונה" שבבעלות משרד עורכי דין שירה פינקלשטיין, ניתן למצוא בהרחבה מידע חשוב שנועד לסייע ללקוחות לעבור את התקופה הקשה לאחר הפגיעה, לרבות, טפסים, חוקים, תקנות ומדריכים לנפגעים הכל במטרה שהלקוח יקבל את הפיצוי המקסימאלי בתביעתו.

כתבות מאת משרדינו: 

 
פקס: 03-9340440  
שירה פינקלשטיין, משרד עו"ד 
     
המידע באתר הינו מידע כללי ואינו מידע מחייב.  הזכויות המחייבות נקבעות ע"פ חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט.   השימוש במידע אינו בא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין וכל פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד.    השימוש באתר זה אינו יוצר יחסי עורך דין לקוח בדרך כלשהי.
 
סלולארי:  050-6543601
דוא"ל:  shira@fs-law.co.il
כל הזכויות שמורות  ©     עיצוב גרפי:  Mash Design